Veet çağrı merkezi iletişim numarası nedir? Veet, Türkiye’nin en büyük sir ağda markalarından biridir. Özellikle kadınların sıklıkla kullandığı ağda ürünü, her yıl 600 milyon dolara yakın bir pazar büyüklüğü yaratmaktadır. Bu firma da bu konuda önde gelen markalardan biridir. Eğer sizlerde Veet markası ile iletişime geçmek ve çağrı merkezi numarasını edinerek firma ile ilgili sorunlarınızı konuşmak isterseniz, birazdan vereceğimiz adresleri kullanabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Veet, kurulduğu ilk günden bu yana, kadınların bir numaralı ağda şirketi haline gelmiştir. Özellikle uygun fiyatına rağmen yaptığı işin boyutu takdire şayandır. Bu sayede kadınlar, çok daha az bedeller ödeyerek çok daha kaliteli hizmetler satın alabilmektedir. Veet marka ağdalar market raflarında yerini almakta ve yüklü miktarda satılmaktadır. Eğer bu içeriği okuyor ve sizde bu ürünü tercih etmek istiyorsanız, en yakın marketinize giderek, ödeyebileceğiniz en düşük fiyatla bu ürünleri satın alabilirsiniz.  Veet marka ürünler, yüksek kalitede dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Malzemeleri hakkında bilgi almak için firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Veet, kendi çağrı merkezi sistemini şu şekilde kategorilere ayırmıştır. ‘’ Ürün ile ilgili problem ve sorunlar’’, ‘’ Teslimat ile ilgili problemler’’ ‘’ Gecikmeler ile ilgili problemler’’ ‘’ Fiyatlar hakkında problemler’’ ‘’ Öneri ve İstek bölümü’’. Veet firması ile çok rahat bir şekilde iletişim sağlayabilir ve bu konulardaki sorunlarınıza hızlı bir destek alabilirsiniz. Üstelik ürünle alakalı sağlık sorunları ve diğer belli başlı sorunlarda da yine aşağıda vermiş olduğumuz numaraları arayarak hızlı bir destek alabilirsiniz.

Veet Çağrı Merkezi Hat Numarası: 0800 211 81 12

Bu numarayı arayarak yukarıda bahsettiğimiz konularla ilgili görüş veya destek alabilirsiniz.

Ofis İrtibat Numarası: 0212 326 96 00

Bu numarayı üründen ziyadet firma ile alakalı problemler veya önerileriniz için kullanabilirsiniz.

Adres İletişim Bilgisi : Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Selenium Plaza 10/C K:8 34349 Fulya – İstanbul – TürkiyeV

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin