Vivense müşteri hizmetleri telefon numarası kaçtır? Vivense sitesi mobilya üretim, tasarım ve satışı konusunda hizmet vermektedir. Vivense kendisini tercih edenlere daha iyi bir şekilde hizmet sunmak ve her türlü konuda onların yanında olmak adına iletişim kanalları üzerinden müşteri temsilcileriyle hizmet vermektedir.

Vivense

Vivense sizlere satışı yapmakla beraber birçok destek hizmetleri vermektedir. Vivense’ yi rakiplerinden ayıran konu bu olmuştur. Şimdiye kadar 900.000 adetten fazla siparişi müşterilerine teslim etmiştir. Kısa teslimat süresi ve güvenli kargolama yöntemi rakipleri arasından tercih edilme sebepleri arasında gözüküyor.

Vivense Teslimat Ücretleri

Vivense müşterilerine kargo ve nakliyat ile hizmet vermektedir. Fiyatları ise;

Teslimatı kargo ile yapacak ise 500 TL ve altında olan ürünler için sadece 10 TL ücret alırken, 500 TL üzeri ürünler ücretsizdir. Söz konusu teslimat Vivense Nakliyat ile yapılacak ise 10 TL ve 250 TL arasında ücretlendirme yapılmaktadır. 10000 TL ve daha üzeri ürünler için ise nakliyat ücreti talep edilmemektedir.

VİVENSE Müşteri Hizmetleri İletişim Telefonu

Vivense günümüz mobilya sektörünün ileri gelen firmalarından. Online satış ve destek hizmeti vermektedir. Vivense müşteri hizmetleri hem online hem GSM üzerinden 7/24 çalışmaktadır. İnternet sayfasından destek kısmından ve GSM üzerinden destek alabilirsiniz.

Vivense firması hem online olarak internet sitesi üzerinden hem de müşteri hizmetleri telefon numarası ile yardım ve destek vermektedir. İnternet sayfası üzerinden destek talebi oluşturabilir ve mail atabilirsiniz. Aynı zamanda müşteri temsilcilerini aramak isterseniz 0850 480 2535 no lu numarayı arayarak 7/24 canlı destek alabilirsiniz.

Vivense Şikayet

Aldığınız ürünlerin eksik, bozuk veya yanlış gelmesi gibi durumlar yaşadığınız zaman bu sorunu, şikayeti yetkili kişilere iletmek için aşağıda yer alan numarayı arayabilir ve durumu belirterek kesin çözümlü destek alabilirsiniz.

Vivense Şikayet Telefon Numarası – 0850 480 2535

1 YORUM

  1. internet üzerinden aldıgım orta sehpası evime teslim edildilten 23 ğün somra kurulumu saglanabildi bu süreç içinde asgari 5-6 kez müşteri hizmetlerini aradım ancak bugün 22.05 2021 cumamartesi günü kurulum işlemi yapıldı. Kurulumun yapılması için çaba harcayan ve ekibi yönlendirerek ve şahsımı 4-5 kez arayıp magduriyetime son veren muğla kurulum ekibi başındaki UMUT beye sonsuz şükranlarımı iletiyorum.İş disiplini ve özverili çalışmasından ötürü kendisini kutluyor başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.Saygılarımla.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin