Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vodafone 1991 yılında Birleşik Krallık merkezli olarak kurulmuş olan uluslararası bir telekomünikasyon firmasıdır. Peki neden Voadofe ismini almıştır? Vodafone kelimesi voice sözcüğünden “vo” data sözcüğünden “da” ve phone kelimesinden “fone” heceleri alınarak oluşturulmuştur. Ambleminin anlamına gelirsek te tırnak işaretidir, bu da sohbet başlatıcı niteliğine istinaden yapılmıştır. Vodafone şirketi kurucuları Ernest Harrison ve Gerald Whent’tir şirket CEO’su ise Nick Read’dır. 2017 yılına geldiğimiz vakitte de Vodafone sloganı eklenmiştir ve bu da şu şekildedir” Gelecek heyecan verici. Hazır mısın?”.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vodafone müşterileri ile daha etkili bir iletişim kurabilmek amacı ile birlikte çağrı merkezi, müşteri hizmetleri merkezi kullanmaktadır. Başlıca zaten telekomünikasyon şirketi olan Vodafone şirketiyle ilgili detayları öğrenmek, soru sormak, bilgi almak, şikayette bulunmak ve dahası için bu çağrı merkezi numaralarını arayabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası Vodafone hatlarınızdan arayacaksanız eğer 542’nolu numaradır. Diğer operatör veyahut Sabit hatlar üzerinden arayacak olursanız da 0542 542 00 00 numaralı telefon numarasıdır. Ayrıca Vodafone şirketinden sizi aramalarını talep ederek de yine iletişim sağlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle “buraya tıklamanız” ve daha sonra açılan ekrana telefon numaranızı girerek devam et demeniz gerekmektedir.

Vodafone İnternet Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır?

Eğer ki Vodafone Net müşterisi iseniz evet doğru yerdesiniz. Vodafone Net müşteri hizmetleri sesli yanıt self servis numarasını ücretsiz arayabilirsiniz. Vodafone sesli yanıt self servis numarası 0850 542 1 542 numaralı telefon numarasıdır, bu numara ile ücretsiz, hızlı ve kolayca çözüm bulabilir ve detay öğrenebilirsiniz. Ayrıca 0850 542 0 542 numaralı telefona olan aramalar bütün operatörler ve sabit hatlar dahilince mevcut tarifeler üzerince ücretlendirilmektedir. Bunun yanı sıra Vodafone Yanımda üzerinden mevcut hizmetiniz dahilinde bilgiler edinebilir, farklı işlemler gerçekleştirebilir ve sürpriz ödülleri de girmişken alabilir, göz atabilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetlerini Nasıl Ücretsiz Arayabilirim?

Vodafone müşteri hizmetleri sizlere daha iyi bir hizmet sunmak adına çalışmalar yürütmekte ve sizlerin istekleri ile sorunları doğrultusunda operasyonlarını başlatmaktadır. Vodafone sesli yanıt sistemi olan 0546 354 25 42 numaralı telefon numarası ile yapılacak olan her arama Vodafone faturasız veyahut faturalı müşteriler için bu hatlardan tamamen ücretsizdir. Eğer ki diğer hatlardan birsinin müşterisi iseniz veyahut sabit hat üzerinden arama sağlıyorsanız operatörlerinizin şirkete olan doğru arama tarifesi gereğince ona göre ücretlendirileceksiniz. 

Vodafone Müşteri Hizmetleri 7/24 Açık Mı?

Merak edilen sorulardan birisi de budur. Vodafone müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanmak istiyorsanız 542 numaralı telefonu aramanız halinde 7/24 iletişim sağlayabilirsiniz. Farklı bir operatör aracılığı ile Vodafone müşteri temsilcisi, Vodafone çağrı merkezi ile direkt bağlanmak istiyorsanız 0542 542 00 00 numaralı telefonu aramalısınız. Bu telefon numarasını diğer operatörler üzerinden arayarak da 7/24 Vodafone müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Vodafone Ev İnternet Abone Numarası Nasıl Öğrenilir?

 Vodafone ev, internet abone numarasının nasıl öğrenileceği bir çok kişi tarafından bilinmemektedir. Vodafone ev internet abone numaranızı yani kullanıcı kodunuzu mesaj göndererek öğrenebilmeniz mümkündür. Vodafone ev internet abone numarasını öğrenmek için, kullanıcı kodunuzu öğrenmek için büyük harflerle” KULLANICI KODU” boşluk “müşteri veya abone numarası” yazıp 0542 542 6000’e gönderebilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Şüphemiz yoktur ki bir .ok kişi müşteri hizmetlerine bağlanma sürecinde aşırı derecede sıkılmakta olup beklemeyi asla sevmektedir. Sizler için Vodafone müşteri hizmetlerine direkt olarak nasıl bağlanabileceğinizi derledik;

Öncelikle 542, 444 0 542 veyahut da 7000 numaralı telefonlardan herhangi birisini aramanız gerekmektedir. Aramanızın ardından kısa bir konuşma sonrasında ana menüye bağlanacaksınız işte orada bağlandıktan sonra  1 i tuşlamanız daha sonra da 0 numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır.

Vodafone Ev İnterneti Nasıl İptal Edilir?

  Vodafone evi internetini iptal etmeniz için aslında yapmanız gereken işlemler oldukça basit işlemlerdir. Dilerseniz iptal işlemi için gerekli olan evraklarınızı herhangi bir Vodafone Mağazasına getirerek iptal sağlayabilirsiniz. Bunun dışında elektronik ortamdan sağlamak isterseniz de E-Devlet sistemi üzerinden iptal gerçekleştirmeniz mümkündür. E-Devlet sistemine giriş bilgileriniz ile giriş yapmanızın ardından Vodafone Net Abonelik Fesih Başvurusu hizmetine tıklayınız daha sonrasında oradan iletiniz.

Vodafone Siparişim Kaç Günde Gelir?

Siparişiniz onaylanmanın hemen ardından 2 veyahut 4 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Eğer ki almış olduğunuz cihaz ön sipariş kapsamında yer alıyorsa bu sefer cihaz Türkiye’de satışa çıktığı günden sonraki 1-4 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Siparişleriniz MNG kargo aracılığı ile elinize elinize ulaşacaktır. Sipariş aynı zamanda sadece hattın yasal sahibine imza karşılığında verilecektir. Siparişiniz hakkında bilgi almak içinde internet sayfası üzerinden siparişlerim kısmından bilgi alabilirsiniz, ayrıca 0542 756 70 00 numaralı telefon numarasından da özel müşteri hattına bağlanarak bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Şikayet

Vodafone firması ile ilgili olan bütün şikayetlerinizi aşağıda yer alan telefon numarası aracılığı ile bildirebilmeniz mümkündür. Ayrıca bunun yanı sıra aşağıdaki yorumlar kısmından şikayetlerinizi bildirebilir ve çözüm sürecini bekleyebilirsiniz. Yorumlar kısmından şikayetlerinizi bildirerek diğer müşterilerin de dertlerine deva ve aklındaki soru işaretlerine cevap olabilirsiniz.

Ayrıca web sayfamızda bulunan diğer bütün bilgileri öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız. 

2 thoughts on “Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 • Geri bildirim: D-Smart Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Çağrı Merkezi

 • 22 Nisan 2021 tarihinde, saat 15:04
  Permalink

  5306579361 nolu hattım votafon da kullanırken tarafıma ara fatura çıkarttınız ve tüketici hakem heyetine müraacatım sonucu betel iptal edildi av.lık büronuz ilhan duman vs mahkemeye müraacet edip kararın iptalini talep etmişler sonuç itibarı ile mahkeme sizin üçretleri iptal etmiş sadece 435 tl ödenmesine karar verdi ve kerekçeli karar acıklandı sonuç idibarı ile sizin av.büronuza ulaşmak ne mümkün saDECE müzik dinletiyorlar ben müzik dinlemek zorunda değilim 435 tl yi bir ödeme bayinizden ödedim makbuzun fotokobisini av.ofisine watsap üzerinden gönderdim

  Yanıtla
 • 22 Nisan 2021 tarihinde, saat 15:06
  Permalink

  sizin müşteri hizmetlerine bağlanmak mümkün değil

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir