W Collection giyim alanında hizmet veren markadır. W Collection giyim sektöründe faaliyetlerine 2003 yılında başlamıştır. Ürünlerini mağazaları sayesinde satışa sunan W Collection markası kaliteli ve rahat birçok farklı modelden ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerine birçok farklı alandan ürünleri ile hizmet veren W Collection mağazalarında tek bir alana bağlı kalmaktan ziyade farklı ürün seçenekleri ile satışa sunmayı amaçlamışlardır. W Collection markası gelişen moda sayesinde yenilikçi ürünlerini piyasaya sürmeyi başarmışlardır. Ürünleri ile tercih edilen markalar arasında yer alan W Collection mağazalarında kalitesinden ödün vermeden hizmet vererek kadın ve erkek giyim alanında faaliyetlerine devam etmiştir. Vakko Holding’e bağlı olarak hizmet veren W Collection markası birçok farklı modelden ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. W Collection ürünleri arasında pantolon, gömlek, takım elbise, kaban ve montları bulunmaktadır. Ayrıca ayakkabı alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. W Collection mağazalarında çanta, kemer, kravat ve çorap gibi aksesuar alanında ürünleri ile hizmet vermektedir. W Collection markası farklı müşterilerine hitap eden ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. W Collection mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vererek müşterilerine güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. W Collection müşterilerinin tüm problemleri için çağrı merkezi ile hizmet vermektedir. Müşterilerinin sormak istedikleri sorular için W Collection müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

W Collection çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için müşteri temsilcilerine danışabilirsiniz.

W Collection müşteri iletişim telefon numarası: 0212 483 33 33

Arama terimleri: W Collection müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, W Collection çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin