Watsons güzellik firması denilince akla gelen ilk isimdir. Güzellik firmaları arasında en çok tercih edilen ve fiyatları ile dikkat çeken bir marka olmuştur. İlk olarak Asya’da daha sonra tüm dünyada pazarlama yapan bir firma olmuştur. 7 binden fazla mağazası ile dikkat çekmiştir. Sağlık ve güzellik ürünleri ile dikkat çekmeye devam etmiştir. Watson Group firması bünyesinde geliştirilen bir isim olmuştur. Watsons özellikle kadınlara yönelik ancak erkek ürünlerinin de bulunduğu bir firma olmuştur. Sağlık ve kozmetik ürünlerini kullanarak kendini iyi hissetmek isteyen tüm müşterilerin isteklerine yönelik ürünler geliştirmiştir. Eczane ürünlerini ve kozmetik ürünlerini bünyesinde bulunduran bir marka olmuştur. 2009 yılından bu yana Asya’nın bir numaralı tercihi olmuştur ve dünya genelinde bir numaralı kozmetik ismi olmuştur. Watsons Türkiye’de birçok kişinin de tercih ettiği firma olmuştur. 59 ilde 300’den fazla mağazası ile hizmet vermeye devam etmiştir. Watsons bünyesinde çalışan milyonlarda insan bulunmaktadır. Müşteri personelleri müşterilerine her zaman destek vermeye çalışır. Saç bakımı, kişisel bakım, cilt bakımı, makyaj, erkek bakımı, anne ve bebek ürünleri, yaşam ve spor ürünleri, parfüm ve deodorant, elektronik ürünler ve süpermarket ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca doğa dostu ürünleri ile herkesin takdirini toplamıştır.

Watsons Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Watsons ürünleri ve hizmetleri hakkında tüm problemleriniz için Watsons müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Watsons ile ilgili tüm soru, istek, öneri ve şikayetleriniz için Watsons çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Müşteri hizmetleri mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolayca cevap verecek ve problemlerinizi çözecektir. Watsons bünyesinde çalışan onlarca personel bulunmaktadır. Watsons müşterilerine hizmet vermek için son derece çaba göstermektedirler.

0850 755 99 87

 

1 YORUM

  1. Selamlar ben iki gündür arıyorum sürekli müsteri ilişkileri merkezinizi watsondan alışveriş yapıyorum watson kartımla ama kartımda eksi puan görünüyor puan kazanamadığım gibi eksi görünüyor bununla ilgili lütfen yardımcı olurmusunuz size ulaşamıyorum bu ikinci yorumum dünde yazmıştım henüz bilgi alamadım ilgilenirseniz sevinirim.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin