WhatsApp Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

2010 yılının Ocak ayında ABD merkezli olarak eski Yahoo çalışanı iki ortak tarafından kurulan ve ilk kez yayınlanan WhatsApp, mobil cihazlar için geliştirilen online mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olarak bilinir. WhatsApp tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Kullanımının sağlanabilmesi için cihazın sadece internete bağlı olması yeterlidir. Bu yazımızda sizlere WhatsApp müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ve diğer WhatsApp iletişim yollarından bahsedeceğiz.

Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia mobil işletim sistemlerine uyumlu olarak çalışan WhatsApp, sadece internet bağlantısını kullanarak insanların birbirleri ile anlık mesajlaşabilmesini sağlar. Son yıllarda akıllı telefonların hızla yaygınlaşması ile birlikte WhatsApp kullanımı da bir hayli artmıştır. Ücretsiz oluşu ve kullanıcılarına sunduğu birçok işe yarar özellik ile WhatsApp, akıllı telefon kullanıcılarının en gözde uygulaması olmuştur.

Wi-Fi, 2G, 3G ve 4G internet bağlantısına sahip tüm mobil cihazlarda kolayca kullanılabilen WhatsApp uygulamasında; anlık olarak mesajlaşabilir, karşıdaki kişiye ses kaydı gönderebilir, fotoğraf ve video çekip gönderebilir, tıpkı normal arama gibi kullanıcılar birbirlerini hem sesli hem de görüntülü arayabilmektedir. WhatsApp sticker ve emojileriyle sohbetlerinizi daha da keyifli hale getiriyor.

WhatsApp mobil tabanlı uygulamaların yanında web tabanlı tarayıcılarda da hizmet vermektedir. WhatsApp Web olarak bilinen servise giriş yapabilmek için tarayıcıda girdiğiniz sitedeki QR kodunu telefonunuzdaki QR kod okutma alanına okutmanız gerekmektedir. Kodu okuttuktan sonra dilediğiniz gibi bilgisayar üzerinden WhatsApp’ı kullanabilirsiniz. Ancak WhatsApp’ın Web sürümünde anlık arama yapamazsınız.

WhatsApp, Mark Zuckerberg yani Facebook tarafından satın alınmıştır. Toplamda 1 milyarı aşkın kayıtlı kullanıcısı bulunmaktadır. Reklamsız, kolay kullanışlı olması ve pek çok işe yarar özelliği ile WhatsApp; pek çok kişinin vazgeçilmez uygulaması olarak bilinir.

Diğer uygulamaların kullanımında olduğu gibi birçok kullanıcı WhatsApp kullanımı esnasında da sorunlar ile karşı karşıya gelebilmektedir. Bu tür sorunların çözümü için WhatsApp ın 444 lü veya 0850 li bir müşteri hizmetleri telefon numarası maalesef yoktur.

WhatsApp Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Maalesef böyle bir numara bulunmamaktadır.

Ancak sorunların çözümü için WhatsApp yardım merkezi ve bir iletişim mail adresi yayınlamıştır. Bu yollar aracılığıyla kolayca WhatsApp’a ulaşarak sorununuzun çözümüne kolayca ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Messenger Yardım Merkezi

WhatsApp Şirket Adresi
1601 Willow Road
Menlo Park, California 94025
Amerika Birleşik Devletleri

Ayrıca aşağıda bulunan yorum bölümü üzerinden de WhatsApp kullanımı sırasında yaşadığınız tüm problemleri bize bildirerek, editörlerimizden yardım alabilirsiniz.

Arama Sözcükleri: whatsapp iletişim bilgileri, whatsapp telefon no, whatsapp canlı destek hattı, whatsapp müşteri temsilcisi, whatsapp şikayet hattı, whatsapp çağrı merkezi iletişim telefon, whatsapp mesaj gönder, whatsapp destek hattı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin