Her bankanın kendisine ait bir kart türü bulunur. Türkiye üzerinde bütün kart türlerinin ait olduğu bir banka vardır. Kart türü ile ilgili sorunlarınızda banka ile muhatap olmanız yeterli oluyor. Worldcard kart türü de onlardan bir tanesidir. Worldcard, Yapı Kredi Bankası ile bilinen bir kart türüdür. Worldcard, 1992 tarihinde markalaşmaya başlamıştır. Sloganı gibi ‘Türkiye’nin en bonkör kartı’ olmasıyla bilinmektedir. Her yıl dünyanın her yerindeki kartların değer listesi oluşturulur. Bu değer listesinde dünyanın en değerli ve kazandıran 10 kredi arasında yerini almıştır. Kart birçok avantaj ve indirim sağlıyor. Worldcard kart türüne sahip olan kimse kartın getirdiği avantajlardan yararlanma hakkına sahiptir. Diğer yandan alışverişlerde kolayca sağlar ve taksitleri ile müşterilerin yüzünü güldürür. Worldcard bazı belirli alışveriş noktaları belirlemiştir. Bu noktalardan yapacağınız her alışverişte ekstra kart puanları ve ekstra tanımlanacak olan taksitlendirme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kartı kullanmak çok pratik ve basittir. Worldcard’a sahip olmanız için yapmanız gereken ilk şey en yakın Yapı Kredi Bankasına giderek kart başvurusu yapmak. Daha sonra kartını alabilir ve kolayca şifre oluşturabilirsiniz.

Worldcard İletişim Kanalları

Worldcard Yapı Kredi Bankası işbirliği ile tanımlanmış bir kredi kartı türüdür. Bu yüzden kart ile ilgili problem yaşadığınızda Yapı Kredi Bankalarına gidebilirsiniz. Öncelikle iletişim kanallarını bilmeniz gerekmektedir. Worldcard ile ilgili iletişim kurmak istediğiniz her zaman Worldcard çağrı merkezi telefon numarasını ya da worldcard müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Worldcard Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Kart kayıp, çalıntı işlemleri, borç sorgulama, puan sorgulama, şifre işlemleri, harcama işlemleri, kart iptali, kart türü sorgulama, limit arttırma, yeni kart başvurusu gibi birçok işlemlerinizde iletişim hattını arayarak kolayca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Worldcard ile ilgili tüm problemleriniz için Worldcard müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır.

0850 222 04 44

Worldcard Çağrı Merkezi İletişim Hattı

Worldcard ile ilgili şikayet, öneri, sorularınız varsa 7/24 Worldcard çağrı merkezi iletişim telefon numarasından arayarak iletişim kurabilirsiniz. Tüm sorunlarınız en kısa sürede çözülecektir. Profesyonel müşteri temsilcileri ile her bir sorun itina ile çözülür.

444 04 44

 

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin