Yalı Spor Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Yalı Spor Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ülkemiz spor ürünleri satışı denildiği zaman akıllara gelen ve birçok şehirde hizmet veren Yalı Spor markası müşterileri tarafından gelebilecek öneri, istek, şikayet ya da sorunlar gibi iletileri dinlemek ve onların yanında olmak adına çağrı merkezi üzerinden müşteri hizmetleri vermektedir.

Yalı Spor

1989 yılında ilk mağazasını İzmir’de açan ve spor ürünleri satmaya başlayan Yalı Spor kurulduğu günden bugüne üstüne koyarak ilerledi ve şu anda Türkiye genelinde 42 mağazayla spor ürünü satışı gerçekleştirmektedir. Yalı Spor mağazalarında Nike, Adidas, Puma, Reebok, Hummel, Columbia gibi birçok markanın ürünlerini bulabilirsiniz. Firma mağazalar dışında internet sitesinden de alışveriş imkânı sunmaktadır.

Yalı Spor Çağrı Merkezi Telefonu

Spor dünyasında kendini kanıtlamış birçok ünlü markanın ürünlerinin satışını gerçekleştiren Yalı Spor müşterilerine ürünlerden ya da verilen hizmetten yaşayabilecekleri sorunları, şikayetleri dinlemek veya istek, öneri gibi durumları dinlemek adına müşteri hizmeti vermektedir. Firmanın sunmuş olduğu müşteri hizmetlerine 0 850 222 7759 nolu numaradan ulaşarak yetkili kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında müşteri hizmetlerine [email protected] e-posta adresi üzerinden veya site içerisinde yer alan iletişim formundan da ulaşarak destek talebinden bulunabilirsiniz.

Firmamız hangi şehirlerde mağazaları olduğu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız internet sitemizde yer alan “Mağazalar” seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. 0232 328 1990 nolu numarayı arayarak Merkez mağazamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firma olarak hafta içi beş gün saat 08.00- 17.30 arasında müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Belirtilen günler ve saatler arasından istediğiniz zaman müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bu saatler dışında destek talebi bırakabilirsiniz.

Satmış olduğumuz ürünlerden bir şikâyet ya da vermiş olduğumuz hizmetlerden bir şikâyetiniz olduğu zaman bu durumu yetkili kişilere en hızlı şekilde iletmeniz ve size yardımcı olunması adına şikâyet hattı hizmeti verilmektedir. Şikâyet hattına aşağıda yer alan numaradan bağlanabilir yetkili kişilerle iletişim kurabilirsiniz.

Yalı Spor Çağrı Merkezi Şikayet Hattı

0850 222 77 59

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin