Türkiye’nin en büyük dört özel bankası arasında yer alan Yapı Kredi, 1944 senesinden beri birçok vatandaşa hizmet vermektedir. Kazım Taşkent tarafından kurulan bankanın ilk baştaki amacı konut sahibi olmak isteyen vatandaşlara düşük faizli kredi vermekti. Bankanın yarısından fazlası Koç Holding’e satılmıştır. 10 milyondan fazla müşterisi bulunan Yapı Kredi bankasının günümüz itibari ile 19 binden fazla personeli vardır. Türkiye içerisinde 925’ten fazla şubeye ve 4000 binden fazla ATM’ye sahip olan Yapı Kredi bankası her geçen gün büyümeye ve verdiği hizmetler ile adından bahsettirmeye devam etmektedir. Bireysel, kurumsal, KOBİ ve ticari alanlarda hizmet vermekte olan Yapı Kredi bankası müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için onlara en uygun kampanyaları sunmaktadır. İhtiyaç, konut, motosiklet, tekne kredisi vermekte olan banka aynı zamanda birikim yapmak isteyen müşterileri için sunduğu yüksek faizli mevduat hesapları oluşturmaktadır. Eğer siz ed Yapı Kredi müşterisi olmak ve bankanın sunduğu fırsatlardan faydalanmak istiyorsanız Yapı Kredi çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Müşterileri için sunduğu fırsatlar ile 75 seneyi aşkın hizmet vermekte olan Yapı Kredi onların görüşlerini ve isteklerini önemsemekte ve bu alanlarda onlara kampanyalar sunmaktadır. Eğer Yapı Kredi bankasında sizin ihtiyacınıza yönelik bir kampanyanın olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız Yapı Kredi iletişim numarasını arayabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Yapı Kredi müşteri temsilcilerini aynı zamanda kaybolan ya da çalınan kredi/banka kartlarınızın ihbarını vermek için de arayabilirsiniz.

Yapı Kredi Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 0 444

1 YORUM

  1. […] kendi sitesinden, uygulama üzerinde ve mağazalar üzerinden satın alabilirsiniz. Garanti, Yapı Kredi, Akbank, Finansbank, İş Bankası ve HSBC bankasına ait kredi kartları ile taksit seçeneğini […]

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin