Yargı Yayınevi Türkiye’de yayın sektöründe hizmet veren firmadır. İlk olarak 1984 yılında küçük bir işletme ile faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra internet sitesi üzerinden hizmet vermeye devam etmiştir. Yargı Yayınevi üniversite ders kitaplarının yayınlanmasına imkan sağlamaktadır. Yargı Yayınevi’nin ilk yayınladığı kitap Devlet Malları adlı eserdir. Aradan geçen zamandan sonra üniversite ders kitaplarının yanı sıra birçok farklı sınava hazırlık alanında bulunan müfettişlik, hakimlik, savcılık ve kaymakamlık sınavlarına hazırlık kitapkarı gibi ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında KPSS, DGS, YKS ve LGS kitapları başta olmak üzere YSK, Polis meslek içi sınavları, Adlİ ve İdari Hakimlik sınavlarına hazırlık gibi farkli yayınevinlerine ait ürünlerini piyasaya sürmüştür. Ayrıca sınavlara hazırlık kitaplarının yanı sıra ilköğretim, ortaoğretim ve lise derslerine yardımcı birçok ürünü bulunmaktadır. Yargı Yayınevi müşteriilerine hikaye, roman, şiir ve çocuk kitapları alanında da ürünlerini satışa sunmuştur. Yayınevleri arasında bulunan Yapı Kredi Yayınları, Epsilon Yayınları, Palme Yayıncılık ve Seçkin Yayıncılık gibi yayınlar sayesinde müşterilerine birçok farklı ürünü ile hizmet vermektedir. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Yargı Yayınevi müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde uygun fiyatlarla ürünlerini satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Yargı Yayınevi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Yargı Yayınevi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünleri hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Yargı Yayınevi müşteri iletişim telefon numarası: 0850 532 96 53

Arama terimleri: Yargı Yayınevi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Yargı Yayınevi çağrı merkezi iletişim telefon numarası

1 YORUM

  1. İyi günler Fikret HAZNEDARA adına, 13/07/2020 tarihinde yayın evinizden 4 adet kitap siparişinde bulundum. akıbeti hakkında bilgi almak istiyorum.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin