İstanbul Eğitim ve Kültür Vakfı (İSTEK) bünyesinde 1996 yılında kurulan Yeditepe Üniversitesi, Türkiye’nin seçkin ve öncü üniversitelerinden biri olma unvanına sahip sayılı üniversitelerden biri. Akademik ve yönetim ekibi bakımından oldukça profesyonel ve yenilikçi potansiyele sahip üniversite dünya kültürüne uygun gerekli niteliklere sahip özellikleri barındırıyor. Yeditepe Üniversitesi şikayet hattı ile nasıl iletişime geçebilirsiniz?  Yeditepe Üniversitesi çağrı merkezi ile nasıl görüşme yapabilirsiniz? Yazımızda sizler için gerekli olan bütün detayları derledik…

Yeditepe Üniversitesi

Atatürk Rönesans’ını devam ettirdiğini ifade eden Yeditepe Üniversitesi kapsamında 13 fakülte, iki yüksekokul ve bir meslek yüksek okulu bulunuyor. Toplamda yetmiş yedi programda lisans eğitimi veren üniversite aynı zamanda dört ön lisans programı da barındırıyor. Diş hekimliği,  tıp, ticari bilimler, güzel sanatlar, hukuk, eğitim, eczacılık, mimarlık ve mühendislik başta olmak üzere pek çok bölümde aktif olarak çalışmalarına devam eden üniversite, öğrencilerini hayata hazırlamayı kendine amaç ediniyor. Bunun yanında seksen üç yüksek lisans ve kırk üç doktora programı bulunduran üniversite her yıl binlerce öğrenciyi bünyesine katmaya devam ediyor. Özenilmiş mimarisi ve iç dekorasyonu ile öğrencilerin konforuna üst düzey önem gösteren üniversite öğrencilerinin her ihtiyacını karşılamaya yönelik hizmetlerini yürütüyor.

Yeditepe Üniversitesi Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Yeditepe Üniversitesi tercih dönemlerinde sıklıkla tercih listelerinin en başında yer alan üniversite olarak öğrencilerinin memnuniyetine önem veriyor. Uluslarası alanda tanınmışlığa sahip üniversitenin öğrenci işleri de aktif bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Üniversitenin santraline  (0216) 578 00 00 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca üniversitenin ulaşım servisleri hakkında bilgi almak istiyorsanız da (0216) 578 01 35 numaralı telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Yeditepe Üniversitesi çağrı merkezi aracılığı ile sizlere müşteri hizmetleri her konuda destekçi olacaktır. Almış olduğunuz destekten veyahut istediğiniz görüşmeden memnun kalmamanız durumunda aşağıda yer alan kısımda anlattığımız gibi Yeditepe üniversitesi şikayet edebilirsiniz.

Yeditepe Üniversitesi Şikayet Telefonu

Yeditepe Üniversitesi hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirmek için  (0216) 578 00 00 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçebilir veya üniversite internet sayfasındaki iletişim formunu doldurarak hizmet talep edebilirsiniz. Yeditepe Üniversitesi danışma hizmeti öğrenci memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına itinalı bir çalışma göstermeye pandemi sürecinde de aktif olarak devam etmektedir.

Sayfamızda yer alan diğer firmalar hakkında bilgiler edinmek için buraya tıklayabilir, Yeditepe Üniversitesi öğrencisi veyahut adayı iseniz tecrübelerinizi meraklarınızı sorularınızı yorumlarda paylaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra merak etmiş olduğunuz bütün firmalar ve şahısların iletişim bilgilerini sizlerle paylaşabilmemiz için yorumlarda ilgili şirketlerin veyahut şahısların detaylarını bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin