Yudum yıllardır devam eden prestiji ve kalitesi ile herkesin diline dolanmış bir isim olmuştur. Yudum markası yıllarca sağlıklı yağın üreticisi olmuştur. Balıkesir Ayvalık’tan başlayan bu serüven şu an tüm Türkiye’nin en hafif yağı olarak kabul edilir. Zeytinyağı, kızartma yağı ve doğal ayçiçek yağı ile çok fazla talep gören Yudum markası birçok kişinin bir numaralı adresi olmuştur. Yudum markası birçok ürünü ile müşterilerin bir numaralı tercihi olmuştur. Diğer yandan ‘Hafifim Hafifsin Hafif’ sloganı ile adeta dillere dolanmıştır. Yıllardır devam eden lezzet sırrını hala devam ettirmekte olan Yudum markası sofraların bir numaralı vazgeçilmez ürünü olmuştur.

Yudum Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası 

Yudum markası prestijli ve büyük bir marka olmuş bir isimdir. Yudum markası ile ilgili herhangi bir sorun yaşandığı takdirde tüm personeller bu durum ile ilgili çalışmalar yapar ve Yudum markasının adını korumak adına çözüm odaklı çalışmalar sergiler. Yudum markasının birçok ürünü son derece titizlik ile pazarlanır ve tüketici ile buluşur. Yudum ile ilgili tüm öneri, istek, şikayet ve sorularınız için Yudum iletişim telefon numarası direkt bağlanma hattını kullanabilirsiniz. Tüm iletmek istediklerinizi Yudum müşteri hizmetleri iletişim telefon numaralarını arayarak kolayca iletmeniz mümkündür.

0266 312 12 95

Yudum Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Yudum markası ile ilgili birçok ürünlere gelen soru ve önerileri müşteri hizmetleri iletişim asistanları tarafından ilgili yerlere yollanır ve tüm bildirimler büyük bir ilgi ile incelenir. Yudum markasının gelişmesi adına yapılan tüm bildirimler büyük bir dikkat ile ele alınır. Tüm müşterilerin iletişime geçebilmesi için mesai saatleri içinde hizmet veren müşteri personelleri son derece titizlik içinde çalışmalarına devam etmektedir.

0216 578 68 00

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin