Yunus Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefonu
Yunus Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefonu

Yunus Market müşteri hizmetleri telefon numarası kaçtır? Türkiye’nin birçok ilinde sahip olduğu market zinciriyle hizmet veren Yunus Market müşteri memnuniyeti adına çalışmaya devam ediyor.

Yunus Market

Yunus Market vermiş oldukları hizmetlerden ya da market içerisinde yer alan ürünlerden kaynaklı müşterilerinin yaşayacakları mağduriyetleri dinlemek ve onlara yardımcı olmak adına iletişim kanalı üzerinden müşteri hizmetleri çağrı merkezi desteği sunmaktadır. İster şikayetlerinizi isterseniz de önerilerinizi çağrı merkezi üzerinden yetkili kişilere iletebilirsiniz.

Sahip oldukları market zinciriyle birlikte ülkemizin birçok ilinde market ihtiyacını karşılayan Yunus Market birçok ürünü bünyesinde bulundurmaktadır. Yunus marketten gıdadan, deterjana, et ürünlerinden, günlük olarak gelen taze meyve ve sebzelere en iyi kalitede her türlü ürüne ulaşabilir ve alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yunus Market müşterilerine hem market üzerinden hem de Yunus marketin internet sitesinde ya da Yunus Market mobil uygulama üzerinden alışveriş imkânı sunmaktadır. İnternetten ya da uygulama üzerinden yapacağınız alışverişlerde iki farklı şekilde ödeme seçenekleri bulunmaktadır. İster direkt kredi kartınızda ödeme yapabilir isterseniz de kapıda ödeme seçeneğiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yunus Market Müşteri Hizmetleri

Uzaktan gerçekleştireceğiniz alışverişlerden sonra gelen ürünler ücretsiz bir şekilde tarafınıza getirilmektedir. Herhangi bir servis ücreti bulunmamaktadır.

Yapacağınız alışverişlerde yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda direkt çağrı merkezi üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

İlk olarak market işine 1989 yılında başlayan ve daha sonra markalaşmak adına ilk adımlarına atan firma 1995 yılında Yunus marketler zinciri olarak hizmet vermeye başlamıştır. Yunus Market Ankara, Çorum, Kocaeli, Tokat, Çankırı, Düzce, Sakarya, Yozgat, Sivas, Amasya başta olmak üzere toplamda 25 farklı ilde hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti adına her zaman çalışan ve müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutan firma 444 0 089 numara üzerinden 7/24 müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır. Her türlü konu hakkında arayabilir destek alabilirsiniz.

Yunus Market Şikayet Hattı

Müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanabilir ve yetkili kişilerle direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Ve yapılan tüm görüşmeler kayıt altına alınmaktadır.

Yunus Market müşterilerinin verilen hizmetten ya da satılan üründen kaynaklı yaşayabilecekleri şikayetleri hızlı bir şekilde yetkili kişilere iletmeleri adına şikayet hattına sahiptir. Aşağıda yer alan numarayı arayarak şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

444 00 89

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin