Zahide Yetiş İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

2009 yılından bu yana ekranlarda görmeye alışık olduğumuz Zahide Yetiş, adeta evimizden birisi haline geldi. 2015 yılından bu yana Show TV ekranlarında Zahide Yetiş’le programı ile hayatın her alanında harika ipuçlarıyla yaşamımıza kalite katan Zahide Yetiş hakkında detaylı bilgiler öğremip, Zahide Yetiş iletişim telefon numarası ve WhatsApp hattı gibi programın irtibat bilgilerine hep beraber bakalım.

Avusturya’nın Viyana şehrinde 1979 yılında dünyaya gelen Zahide Yetiş; ilköğretim ve ortaöğretim eğitimini İzmir’de tamamladı. Lisans yani üniversite eğitimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde İşletme ve Satış Yönetimi bölümünde tamamladı. Çok küçük yaşlardan itibaren TRT’de seslendirme ile başlayan televizyon hayatına birçok programda yardımcı moderatörlük ve sunuculuk yaparak sürdürdü.

Kanal D ekranlarında 2009 yılında yayınlanan Doktorum programında ismini duyuran Zahide Yetiş, bir süre sonra yardımcı sunuculuk yaptığı Doktorum programından ve Kanal D ekranlarından ATV ekranlarına transfer oldu. ATV’de kendi programı olan Zahide ile Yetiş Hayata programını uzun süre sunduktan sonra 2015 yılında Show TV’ye transfer oldu.

2015 yılından bu yana sabah kuşağının en çok izlenen programlarından birisi olan Zahide Yetiş’le programı, haftaiçi her gün saat 15.00’da Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşmaktadır.

Hayatın her alanından işlenen konuları ile hayatınızı kolaylaştıracak harika ipuçları, nefis yemek tarifleri, diyet listeleri, harika zayıflama kürleri ve bir türlü tedavi edilemeyen hastalıkların araştırılıp çözüme kavuşması için çabalayan Zahide Yetiş, programına her gün alanının en uzman doktorunu stüdyoya konuk ederek; hem stüdyoda bulunan seyircilere hem de ekranları başında izleyip telefon veya WhatsApp yolu ile ulaşan seyircilerin sorularına en sağlıklı yanıtları detaylı bir biçimde vermektedir.

Zahide Yetiş İletişim Telefon Bilgileri

Zahide Yetiş’in programına telefon numarasını arayarak bağlanabilir, stüdyoda bulunan konuğa veya Zahide Yetiş’e sormak istediğiniz sorunuzu veya mesajınızı dilediğiniz gibi iletebilirsiniz. Zahide Yetiş’le programı naklen yani canlı olarak yayınlanan bir programdır. Program yayına başladığı anda arayıp hattı düşürürseniz Zahide Yetiş’e telefonla bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; Zahide Yetiş ile canlı yayında telefonla konuşma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Zahide Yetiş Canlı Yayın İletişim Telefon Numarası
0212 471 96 96 (Tarifenizin konuşma paketi veya dakikalık normal konuşma ücretleri geçerlidir.)

Yukarıda bulunan Zahide Yetiş telefon numarası üzerinden Zahide Yetiş’e ulaşarak; hastalığınız hakkında yardım isteyebilir, stüdyoda bulunan doktora sorularınızı sorabilir, dini sorularınızı Mustafa Karataş’a sorabilir ve Zahide Yetiş’e tüm isteklerinizi iletebilirsiniz. Program başladığı anda tüm seyirciler telefonla aramaya çalıştığı için Zahide Yetiş telefon hattı üzerinde aşırı yoğunluk olmaktadır. Program başlamadan 5 dakika önce veya programın başladığı esnada aramanız daha sağlıklı olacaktır.

Zahide Yetiş WhatsApp Hattı

Zahide Yetiş’e WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. Show TV ekranlarında yayınlanan Zahide Yetiş’le programının WhatsApp hattı da bulunmaktadır. Aşağıda bulunan Zahide Yetiş WhatsApp hattı telefon numarası aracılığıyla Zahide Yetiş’e ve stüdyoda bulunan konuğa olan tüm mesajlarınızı hem yazılı olarak hem fotoğraflı olarak hem de videolu olarak dilediğiniz gibi gönderebilirsiniz.

Zahide Yetiş WhatsApp Hattı Telefon Numarası
0549 215 10 10 (Ücretsizdir.)

Yukarıda bulunan Zahide Yetiş WhatsApp numarası üzerinden sadece ve sadece WhatsApp metin mesajlarınızı veya sesli, görüntülü ve videolu mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Bu WhatsApp hattını arayamaz, programa bağlanamazsınız. Zahide Yetiş programına telefonla bağlanmak için yukarıda bulunan Zahide Yetiş canlı yayın telefon numarasını aramanız gerekmektedir.

Sizlerde vermiş olduğunuz Zahide Yetiş iletişim bilgileri üzerinden Zahide Yetiş ve programı ile irtibat kurabilir; yardım çağrısında bulunabilir, yaşamış olduğunuz problemlerle ilgili tavsiyeler alabilir, sağlıksal açıdan olan tüm problemlerinizi samimiyetle dile getirebilir, Zahide Yetiş’e mesaj gönderme işleminizi yapabilirsiniz.

Arama Sözcükleri: zahide yetiş iletişim bilgileri, zahide yetiş telefon no, zahide yetiş canlı destek hattı, zahide yetiş müşteri temsilcisi, zahide yetiş şikayet hattı, zahide yetiş çağrı merkezi iletişim telefon, zahide yetiş mesaj gönder, zahide yetiş destek hattı

8 YORUMLAR

  1. Hayırlı sabahlar hayırlı cumalar pandemimden sonra issiz kaldım turizim sektöründe çalışıyordum is olmayınca başka işlere yöneldim ama bir türlü toplayamadım evimi yurdumu sattim ama borcumu ödeyemedim Allah rızası için yardim edecek olan olursa yönlendirseniz cok hayra girersiniz baska çarem yok. Allah razı olsun

  2. Hayırlı cumalar Apla BM Konya’dan size yazıyorum 4 yıllık evliyim ama çocuğum olmuyor bana bi yardım edersiniz çok sevinirim 05466116298 lütfen yardım edin

  3. Selamün aleyküm hayırlı akşamlar ben Kastamonu Tosya ilçesinden yazıyorum.Biz 11 yıllık bir evli çiftiz Fatih ve Dilan çiftiz.11 yıllık evliyiz ama bizim çocuğumuz olmuyor.Sorun bende azosperm yani sperm yokluğu var.Bize yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.Tel:0544 896 87 63

  4. Merhaba Zahide abla annem astım akciğer hastası kalp hastası hipertansiyonu var evde rahatsızlarından dolayı çok tıkanıyor anneme yardım eder misiniz Ben okuyan hafızlık talebesiyim Abim anneme bakıyordu askere gidince tek başına yaşıyor annemin hastalıkları ilerledi acilen anneme yardım eder misiniz

  5. Merhaba ben fatma.ben hamileyim bu gün üçlü taramaya gittim hidrosefali dedi.bana yardım edin.Ne yapıcağımı bilemiyorum lütfen bana yardım edin.Lütfen

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin