ZEN Pırlanta Çağrı Merkezi Telefon Numarası
ZEN Pırlanta Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Türkiye’de pırlantanın lideri olan ZEN markası ürettiği tüm takılar kendi has farklı tasarımlarla üretilmektedir. Ülkemizde takı, pırlanta denildiği zaman akıllara gelen ilk marka olmayı başaran ZEN, Avrupa’da da önemli pırlanta markaları arasında yer almaktadır. Her zaman en iyisini, farklı tasarımlarla üretmeyi başaran firma müşteri memnuniyeti açısından da en iyisini sunmaktadır.

ZEN markası müşterileri tarafından gelebilecek olan şikâyetleri, önerileri dinlemek ve onlara daha yakından destek olmak adına müşteri hizmetleri sunmaktadır. Müşteri hizmetlerine ulaşarak orada yer alan yetkili kişilerden destek alabilirsiniz.

ZEN Pırlanta Çağrı Merkezi

Genellikle özel günler olan doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü, kadınlar günü ve anneler gününde hediye olarak alınan pırlantalar değerli hediyelerdir. Pırlantalar çok özel tasarımlara sahip takılardır. Ve her pırlantalı takının kendine has tasarımı vardır.

Ülkemizin ve Avrupa’nın önemli pırlanta üreticilerinden olan ZEN markası müşterilerine kolyeler, bileklikler, küpeler gibi birçok pırlantalı aksesuar üretimi yapmaktadır. Ve hepsi 1’nci kalitede özel tasarımlarla üretilmektedir.

Ülkemizin birçok ilinde ZEN mağazalarına ulaşabilir ve mağazalar içerisinde yer alan tüm ürünlerimizi yakından inceleyerek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Satış mağazasına gitmeden ürünleri görmek isterseniz de zenpırlanta.com adresimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Mağazalarımızdan almış olduğunuz hizmetlerden yaşadığınız her hangi sorunda, memnuniyetsizlikte firmamız tarafından verilen müşteri hizmetlerini alabilir ve yetkili kişilere ileterek yaşanan memnuniyetle ilgili destek alabilirsiniz. Bunun dışında öneri ve isteklerinizi de müşteri hizmetlerinden iletebilirsiniz.

ZEN Pırlanta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Firmamız tarafından verilen müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 7 911 numaralı hattı telefonlarınızda tuşlayabilir ve müşteri hizmetleriyle bağlantı kurabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine mesai saatleri içerisinde istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Her türlü konuyla ilgili bağlantı kurabilir ve destek alabilirsiniz.

Zen Pırlanta olarak müşteri memnuniyetini ürünlerimizde sağladığımız kalite ve özgün tasarımla birlikte müşteri hizmeti vererek te sağlamaktayız. Müşterimizin yaşadığı her türlü sorunda onların yanında en hızlı şekilde olmak adına müşteri hizmeti vermekteyiz. Mesai saatleri içerisinde ne zaman isterlerse arayabilir ve destek alabilirler. Mesai saatleri dışında destek ihtiyacı duyduklarındaysa internet sitesinden yer alan [email protected]ırlanta.com mail adresine mail atabilirler ve deste talebinde bulunabilirler.

ZEN Pırlanta Şikayet Hattı

Zen Pırlanta her zaman müşterilerinin yanındadır ve onlara şikâyet hattıyla da hizmet vermektedir. Aşağıda yer alan numarayı arayarak tüm şikâyetleriniz hızlı bir şekilde yetkili kişilere iletebilirsiniz.

Zen Pırlanta Şikayet Numarası

444 7 911

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin