Zingat Çağrı Merkezi Telefon Numarası
Zingat Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Zingat çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası kaçtır? Zingat, REIDIN ve Doğuş Grubu işbirliğiyle güvenli bir şekilde gayrimenkul, emlak anlamında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Sizde güvenli bir şekilde gayrimenkul, emlak hizmeti almak istiyorsanız Zingat’ı tercih edebilirsiniz.

Zingat üzerinden verilen hizmetlerden bilgi almak ya da aldığınız hizmetlerden yaşadığınız sorunları, şikâyetleri yetkili kişilere iletmeniz açısından müşteri hizmetleri numarası ile hizmet verilmektedir. Müşteri hizmetlerine bağlanarak her türlü konu için destek alabilirsiniz.

Zingat güvenli bir şekilde ev satın almanız ya da kiralamanız için geliştirilen bir platformdur. Zingat sayesinde kolay bir şekilde ev sahibi de olabilirsiniz kiracıda olabilirsiniz.

Zingat Müşteri Hizmetleri

Zingat tüm şehirlerde bulunan evleri liste halinde sizlere sunmaktadır. Sizler filtreleme özelliğini kullanarak hangi şehirde ve hangi büyüklükte olmasını seçiyor ve fiyat aralığını belirtiyorsunuz. Belirttiğiniz özelliklere sahip ya da o özelliklere en yakın olan tüm evlerin listesi karşınıza çıkacaktır.

Listeler halinde karşınıza çıkan evlerden detaylı bir şekilde bilgi almak ya da fiyat açısında uzman kişilerden bilgi almak adına müşteri hizmetlerini arayabilir ve uzman kişilerden her türlü konuyla ilgili destek, bilgi alabilirsiniz.

Zingat Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Zingat tarafından müşterilerin daha iyi şekilde hizmet almalarını ya da yaşadıkları memnuniyetsizlikleri, şikâyetleri iletmeleri adına verilen müşteri hizmetlerine 0 850 532 0 505 telefon numarası üzerinden ulaşabilir ve her türlü konuyla ilgili yetkili uzman kişilerden destek hizmeti alabilirsiniz.

Zingat firması güvenli bir şekilde tüm emlak işlerini sağlayan bir platformdur. Zingat müşterilerine daha iyi hizmet vermek ve onların her zaman yanında olmak adına müşteri hizmetleri telefon numarası dışında e-posta üzerinden de hizmet vermektedir. Firmanın sahip olduğu [email protected] e-posta adresin yollayacağınız tüm destek taleplerine en hızlı şekilde dönüş sağlayarak sizlerin yanında olmaktayız. İster müşteri hizmetleri numarasından isterseniz de e-posta üzerinden yetkili kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

Zingat Şikayet Telefon Numarası

Zingat tarafından sunulan emlak işlerinden almış olduğunuz hizmetlerden yaşadığınız memnuniyetsizlikleri, şikâyetleri ya da sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak ve destek almak adına uzman kişilere ulaşmanız için şikâyet hattı vardır. Aşağıda yer alan numarayı arayarak hızlı bir şekilde yetkili kişilerle bağlantı kurabilir ve destek alabilirsiniz.

0850 532 0 505

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin