Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş., 11 Mayıs 2009 yılında kurulmuştur. Hayat Sigorta işlemleri başta olmak üzere sigortacılık faaliyetine başlamıştır. Müşterilerin hayat sigortası ve bireysel emeklilik sistemlerinden yararlanmalarını hedeflemiştir. İlk olarak hayat sigortası yapma iznini daha sonra da emeklilik ile ilgili faaliyetler yapma iznini almıştır. Kurulduğu zamandan beri müşterilerine kusursuz hizmet vermek için ve her türlü avantajdan yararlandırmak için çalışmalar yapmıştır. Ziraat Bankası, müşterilerin yüzde doksanının güvendiği ve işlemleri için seçtiği kurumsal bir bankadır. Türkiye’nin her ilinde ve ilçesinde en az bir tane Ziraat Bankası şubesi bulunmaktadır. Geniş şube ağıyla tüm müşterilere hizmet verirler. Bu zamana kadar sağladığı tüm hizmetlerde olumlu geri dönüşler almıştır. Güçlü ismi, güçlü sermayesi, köklü yatırımları ve yıllardır süre gelen faaliyetleri ile tercih edilen bir numaralı isim olmuştur. Ziraat Bankası bireysel ve kurumsal müşterilerin Hayat, Ferdi Kaza ve Bireysel Emeklilik branşlarında her türlü Sigorta ve Bireysel Emeklilik ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

Ziraat Hayat ve Emeklilik İletişim Kanalları

Ziraat Hayat ve Emeklilik, her müşteriye yönelik avantajlar sağlamıştır. Özellikle bireysel emeklilik konusunda yoğun ilgi görmüştür. Müşterilerin sabit bir fiyattan taksit ödeyerek emekli olmasına olanak sağlayan bir sistem olduğu için binlerce müşterinin yoğun ilgi odağı olmuştur. Müşteriler gün içinde binlerce soru sormaktadırlar. Ziraat Bankası tüm bu soruları yanıtlamak için birden fazla iletişim kanalı oluşturmuştur. Tüm soru, öneri, istek ve şikayetleriniz için Ziraat Hayat ve Emeklilik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Ya da e-posta adreslerine mail atarak kolayca irtibata geçebilirsiniz.

Ziraat Hayat ve Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ziraat Hayat ve Emeklilik ödeme planları, emeklilik kampanyaları, emeklilik ile ilgili şartlar, ödeme seçenekleri, hesap işlemleri, hayat sigorta soruları, ödemeler ve fiyatlar gibi birçok konuda kolayca bilgi alabilirsiniz. Ziraat Hayat ve Emeklilik çağrı merkezi iletişim telefon numaralarına 09:00 ve 19;00 saatleri arasında kolayca iletişim kurabilirsiniz.

444 00 00

Ziraat Hayat ve Emeklilik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Ziraat Hayat ve Emeklilik, müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Her konuda müşterinin isteklerine ve menfaatlerine uygun hareket eder. Tüm sorularınızın kolayca cevaplandırılacağı müşteri hizmetleri numarasını bulunmaktadır.

0850 222 97 00

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin